O firmie

Przemiany zachodzące na rynku wymusiły stworzenie sprawnie działającej firmy o profilu instalacyjno-sanitarnym, która potrafiłaby zaspokoić potrzeby rynku oraz coraz bardziej wymagającego klienta indywidualnego. W roku 1991 obecny Prezes Tomasz Turlejski  założył Przedsiębiorstwo Usługowo–Handlowe INSTBUD. Początkowa działalność firmy to montaż urządzeń grzewczych.

W początkowym okresie skupialiśmy się na obsłudze klienta indywidualnego. W roku 1994 rozszerzyliśmy działalność w zakresie doradztwa i sprzedaży wyposażenia łazienek. W tym czasie rozpoczęliśmy również sprzedaż hurtową materiałów sanitarnych i instalacyjnych oraz rozpoczęliśmy obsługę inwestycji. Wytężona praca z klientami i kooperantami przyniosła efekty w postaci wyróżnienia w roku 2003 oraz 2005 tytułem „Gazeli Roku” przyznanym przez "Dziennik Puls Biznesu". Dynamiczny rozwój wymusił zmiany w postaci przekształcenia się firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz pozwolił w 2007 roku na przeniesienie i otwarcie nowej siedziby przy ulicy Transportowej 9 w Bełchatowie. Dzięki wzorowemu zarządzaniu firmą oraz systematycznej pracy wysoko wykwalifikowanej i kompetentnej grupie pracowników oraz kadrze monterskiej, INSTBUD sp. z o.o. zdobyła zaufanie klientów, a także wielu renomowanych firm. Efektem tego jest otrzymanie miana „autoryzowanego partnera” lub „autoryzowanego przedstawiciela” od takich firma jak:

 

acv alveus bartosz beretta ferroli devo
flowair viessmann instalprojekt zhender nibe kolo
defro ctm1 kospel viadrus makroterm galmet

 

Szerokie grono doradców technicznych, doświadczona kadra inżynierska, wyszkoleni monterzy i serwis oraz doskonałe i mobilne zaplecze techniczne, pozwala nam spełniać najbardziej wyrafinowane oczekiwania klienta. Obecnie firma specjalizuje się w kompleksowym montażu instalacji grzewczych i sanitarnych w budownictwie jedno- i wielorodzinnym a ponadto jej potencjał pozwala na obsługę dużych inwestycji. DWUDZIESTOTRZYLETNI okres wytężonej pracy doprowadził do zdobycia doświadczenia i wiedzy w zakresie realizacji projektów związanych z wykonaniem instalacji pomp ciepła, montażu kolektorów słonecznych, instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz rekuperacji, montażu kotłowni parowych dla celów technologicznych, kotłowni gazowych kondensacyjnych, olejowych oraz na paliwa stałe, kompleksowego montażu przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków.


Wszystkim zainteresowanym 

firma INSTBUD sp. z o.o.

pragnie zaproponować współpracę, której podstawą są partnerskie relacje i korzystne sposoby realizacji projektów.