Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Promocje

PROMO

wyprz

Nasi partnerzy
TEKLA LOGO NEW1
acv
alveus
aquatherm
arco
aspol
atmos n
bartosz
beam
beretta
blanco
comair
ctm
ctm1
dagat
defro
devo
diamond
dubiel
ergoplus
ferroli
flowair
franke
fujitsu
galmet
gardena
geberit
grohe
hansa
hansgrohe
hef
henco
herz
hydrostop
ideal
instalplast
instalprojekt
kaiser
kaldewei
kantherm n
kolo
kospel
lechma
lg
makroterm
marley
mcalpine
meibes
mera
merida
mika
mkw
neon
nibe
nikolazzi
oras
oventrop
poolspa
poujolet
presto
purmo
radaway
ravak
rehau
robur2
roca
roltechnik blu
roltechnik
sanha
sanit
scarabeo
schell
sfa
sinclair
sonniger
sotralenz
stella
stelrad
swiss
techneau
tekla
tiger
tres
tucai
tweetop
valvex
vbw
viadrus
victoryspa
viega
viessmann
vitra
wavin
wilo
zhender
BOŚ Bank

linekokredyt

Przemiany zachodzące na rynku wymusiły stworzenie sprawnie działającej firmy o profilu instalacyjno-sanitarnym, która potrafiłaby zaspokoić potrzeby rynku oraz coraz bardziej wymagającego klienta indywidualnego. W roku 1991 obecny Prezes Tomasz Turlejski  założył Przedsiębiorstwo Usługowo–Handlowe INSTBUD. Początkowa działalność firmy to montaż urządzeń grzewczych.

W początkowym okresie skupialiśmy się na obsłudze klienta indywidualnego. W roku 1994 rozszerzyliśmy działalność w zakresie doradztwa i sprzedaży wyposażenia łazienek. W tym czasie rozpoczęliśmy również sprzedaż hurtową materiałów sanitarnych i instalacyjnych oraz rozpoczęliśmy obsługę inwestycji. Wytężona praca z klientami i kooperantami przyniosła efekty w postaci wyróżnienia w roku 2003 oraz 2005 tytułem „Gazeli Roku” przyznanym przez "Dziennik Puls Biznesu". Dynamiczny rozwój wymusił zmiany w postaci przekształcenia się firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz pozwolił w 2007 roku na przeniesienie i otwarcie nowej siedziby przy ulicy Transportowej 9 w Bełchatowie. Dzięki wzorowemu zarządzaniu firmą oraz systematycznej pracy wysoko wykwalifikowanej i kompetentnej grupie pracowników oraz kadrze monterskiej, INSTBUD sp. z o.o. zdobyła zaufanie klientów, a także wielu renomowanych firm. Efektem tego jest otrzymanie miana „autoryzowanego partnera” lub „autoryzowanego przedstawiciela” od takich firma jak:

 

acv alveus bartosz beretta ferroli devo
flowair viessmann instalprojekt zhender nibe kolo
defro ctm1 kospel viadrus makroterm galmet

Szerokie grono doradców technicznych, doświadczona kadra inżynierska, wyszkoleni monterzy i serwis oraz doskonałe i mobilne zaplecze techniczne, pozwala nam spełniać najbardziej wyrafinowane oczekiwania klienta. Obecnie firma specjalizuje się w kompleksowym montażu instalacji grzewczych i sanitarnych w budownictwie jedno- i wielorodzinnym a ponadto jej potencjał pozwala na obsługę dużych inwestycji. DWUDZIESTOTRZYLETNI okres wytężonej pracy doprowadził do zdobycia doświadczenia i wiedzy w zakresie realizacji projektów związanych z wykonaniem instalacji pomp ciepła, montażu kolektorów słonecznych, instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz rekuperacji, montażu kotłowni parowych dla celów technologicznych, kotłowni gazowych kondensacyjnych, olejowych oraz na paliwa stałe, kompleksowego montażu przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków.


Wszystkim zainteresowanym  firma INSTBUD sp. z o.o. pragnie zaproponować współpracę, której podstawą są partnerskie relacje i korzystne sposoby realizacji projektów.

fb find

 
Start O firmie